OLAP Consulting


Monitoring 24/7
Maintenance


Remote DBA 

 

OLAP Consulting jest pierwszą firmą w Polsce świadczącą kompleksowe usługi związane ze zdalną administracją serwerami bazy danych Oracle i SQL Server.

 

Remote DBA to usługa zdalnej administracji bazą danych, w skład której wchodzą: Monitoring 24/7 oraz Maintenance.


Odkryj zalety usługi Remote DBA. Usługa Remote DBA zapewni Twojej firmie zdalne wsparcie w zakresie wszystkich aspektów związanych z utrzymaniem i administracją serwerami baz danych Oracle i SQL Server.

 

Dostarczamy łatwą, bezpieczną i redukującą koszta metodę outsourcingu Twoich potrzeb z zakresu administracji bazą danych. Eksperci Remote DBA gwarantują naszym klientom ciągłe wsparcie telefoniczne oraz przez internet - 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu 365 dni w roku w zakresie każdego rodzaju problemu z bazą danych Oracle i SQL Server.

 

Nasze usługi Remote DBA zostały stworzone w celu zaoszczędzenia czasu i pieniędzy Twojej firmy, tak abyś mógł skupić się na jej podstawowych kompetencjach. Usługa Remote DBA da Twojej firmie dostęp do zespołu specjalistów z wielu dziedzin administracji bazą danych. Nasz zespół Remote DBA wyznacza najwyższy standard w zakresie zdalnego wsparcia serwerów baz danych, wszyscy konsultanci  posiadają minimum 10 letnie doświadczenie techniczne potwierdzone przez certyfikat OCP DBA - Oracle Certified Professional Database Administrator i MCDBA - Microsoft Certified Database Administrator.

 

Nasi eksperci pomogą Ci w wyborze rozwiązania Remote DBA, które najlepiej będzie pasować do Twoich potrzeb.

 

Nasza usługa Remote DBA pozwala na monitorowanie, rozwiązywanie problemów i proaktywne utrzymanie środowiska baz danych. Oferujemy różnorodne plany wsparcia, w pełnym zakresie usług administracyjnych z gwarantowanym czasem reakcji na problem. Twoje bazy danych będą pod stałym nadzorem doświadczonych, certyfikowanych administratorów, przydzielonych bezpośrednio do Twojego konta.

 

Usługa Remote DBA daje Ci dostęp do grupy najwyższej klasy ekspertów (DBA) - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu 365 dni w roku.

 

Potrzebujesz więcej informacji ?
Zadzwoń do nas  0 801 703 365  lub napisz info@olap.pl

Strona usługi:   www.remotedba.pl 

 


O firmie   |   Business Intelligence   |   Expert DBA   |   Remote DBA   |   Szkolenia i konsultacje   |   Kontakt

LIOOSYS CMS - content management